REZERVASYON
0537 058 22 26 – 0537 058 22 27

Kurallar

KURALLAR

 1. Korku evimizde amacımız; bulmacalarla dolu bir evde arkadaşlarınızla unutamayacağınız eğlence, gerilim ve korku dolu bir saat geçirmenizi sağlamak. Hem bulmaca çözüp hem de korkuyu yaşayıp eğlenmek istiyorsanız doğru yerde ve doğru adrestesiniz, o zaman bu ev tam da senin ve ekibine göre!
 2. Korku Seansı isimli korku oyunu evimiz en az 2 en fazla 8 kişi ile oynanabilir.
 3. Korku evi oyunumuzun süresi 1 (bir) saattir.
 4. 15 yaşından küçük misafirlerimiz, korku oyunumuza yanınızda bir aile bireyi olmadan katılmanız maalesef mümkün değildir.
 5. Korku evimiz; Epilepsi, kalp, panik atak, klostrofobi gibi rahatsızlığı bulunan misafirlerimiz için uygun olmayabilir!
 6. Oyun boyunca sizleri duyuyor ve izliyor olacağız. Olağanüstü bir durumda oyundan çıkmak isterseniz bize söylemeniz yeterlidir. Unutma oyundan çıkarsan tekrar oyuna giremezsin!
 7. Oyun alanı içerisindeki materyalleri dışarı çıkarmamanız gerekmektedir. Unutmayın ki sizden sonraki ekibin, o materyallere ihtiyaçları olacaktır.
 8. Korku evimizde kullanabileceğiniz bir tuvalet yoktur, oyuna girmeden önce bu gibi ihtiyaçlarınızı gidermenizde fayda vardır.
 9. Rezervasyon yaptırdığınız saatten 5 (beş) dakika önce gelmeniz yeterli olacaktır.
 10. Korku evimizde; fiziki güç gerektirecek hiçbir şey bulunmamaktadır. İhtiyacınız olan şeyler; zekanız ve cesaretiniz olacaktır.
 11. Oyun alanımızda cep telefonu kullanmak, resim çekmek, video kaydı yapmak yasaktır.
 12. Korku evimize gelirken yanınızda; silah, kesici-delici alet, yanıcı-patlayıcı maddeler, kısaca bir başkasına zarar verecek hiçbir materyal olmamalıdır. Bunlardan herhangi biri görüldüğünde, kolluk kuvvetlerine vakit kaybetmeden tarafımızca haber verilir.