REZERVASYON
0537 058 22 26 – 0537 058 22 27

Pendik Korku Evi Alternatifleri Korku Seansı

Pendik Korku Evi Arayanlara güzel bir alternatif haberimiz var….

Korku Seansı Tuzla’da faaliyet gösteren ilk ve tek olma özelliğine sahip bir kaçış oyunu oynanan tecrübeli bir korku evidir.
‘’Korku Seansı’’ filminden esinlenerek gerçek yaşanmış bir hikâyeyi konu alarak, oyuncularımızın hem korkarak hem de eğlenerek devam etmek isteyeceği bir süreçe var mısınız?
Korku Seansı sizi kimi zaman korkutur, kimi zaman endişelendirir, kimi zaman ok gibi gerilmenize sebep olurken kimi zaman da gülme krizlerine girmenize sebep olur.

 ( Korkarak hepsini birden Nasıl mı? yaşarım?? )

Korku Evine girdiğiniz andan itibaren 1 (bir) saatlik süreniz başlıyor, çünkü oyunumuzun en fazla oynanabilir süresi bu.
Kapıda yazdığı gibi  “Arkadaşını İyi Seç” bu çok önemli ki başlarda sekiz kişi girip sonlara doğru üç ya da dört kişi kalmayın.

Pendik Korku Evi eğlencede zirve yapacağınız bir mekân, burada şifrelerle uğraşırken beyin jimnastiği yapıyor, karanlık ortamda ipucu arıyor, şifreyi bulunca korkularından arınıp havalara uçuyorsun…

Kısacası Tuzla Korku Seansı sizi ve ekibinizi 1 (bir) saat boyunca tüm sıkıntılarınızdan, dertlerinizden uzaklaştırıyor ve aylarca kendinizle ilgili anlatabileceğiniz güzel anılarınız oluyor…

Ve sen de bu benzersiz deneyimi yaşayıp, stres atmak istiyorsan ekibini kur, Pendik’te korku evi arıyorsan çok yakınlarda olan Korku Seansı ‘nı da ziyaret et ve senin de anlatabileceğin mutlu ve korku dolu anılarının olmasına imkan tanı…

Sevgiyle kalın…

Bu arada… Hala geç kalmış sayılmazsın. Unutma!!! Pendik Korku Evi – Korku Seansı bir telefon kadar uzağında…

E hadi hala neyi bekliyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir